Якщо працівникам ЛАЗу не виплатять сьогодні зарплати то завтра вони підуть пікетувати облраду
Слухай онлайн
Cуспільство

Якщо працівникам ЛАЗу не виплатять сьогодні зарплати, то завтра вони підуть пікетувати облраду

Якщо працівникам ЛАЗу не виплатять сьогодні зарплати, то завтра вони підуть пікетувати облраду, — повідомив „Гал-info” конструктор заводу, один з пікетувальників, пан Володимир. Наразі ж робітники повернулися на свої місяця, але майже ніхто з них, як запевнив Володимир, нічого не робить.

Нагадаємо, сьогодні, 4 грудня, близько тисячі працівників заводу страйкували проти невиплати заробітної плати на підприємстві, яку заборгували аж за останні три місяці.
„Керівництво ЛАЗу до нас так і не прийшло, зате прийшов начальник обласного управління промисловості Ростислав Сорока та представники профспілки. Ми прийняли резолюцію пікету, в якій вимагаємо до кінця сьогоднішнього дня погасити заборгованість із заробітної плати за вересень, до 10 грудня — за жовтень і до 15 грудня — за листопад. Крім цього, ми звернулися до голови Львівської ОДА та до прокурора області, щоб вони вжили офіційних заходів реагування на порушення прав працівників щодо невиплати заробітної плати, а також до Фонду Держмайна про перегляд приватизації майна заводу”, — наголосив пікетувальник.
Якщо вимог працівників заводу вже до кінця сьогоднішнього дня частково не виконають, то завтра ЛАЗівці пікетуватимуть сесії Львівської обласної ради, а також і надалі продовжуватимуть свій „тихий” протест на робочих місяцях.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...