Слухай онлайн
");
Cуспільство

Є і така партія, Інтернет партія України

Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав наказ про реєстрацію нової політичної партії - «Інтернет партії України», – повідомила прес-служба Мінюсту.

 

Реєстрацію організації здійснено на підставі рішення установчого з’їзду від 1 жовтня 2007 року про створення та затвердження статуту, програми партії, а також рішення установчого з’їзду від 30 грудня 2009 року про внесення змін до статуту партії.

 

Згідно з інформацією, наданою до Мін’юсту, головою партії обрано Дмитра Голубова (1983 р.н., проживає у м.Одеса).

 

«Інтернет партія» ставить перед собою цілі : сприяти розвитку науки, інформатизації країни, розвитку незалежних ЗМІ, боротьбі зі злочинністю, побудові екосоціальної, конкурентоспроможної ринкової економіки, побудуванню демократичної держави європейського типу.

 

Міністерство юстиції внесло відомості про реєстрацію організації до Реєстру політичних партій. «Інтернет партія» стала 174 партійною організацією, зареєстрованою в Україні.

 

Згідно із Законом України «Про політичні партії в Україні» діяльність партії може здійснюватися лише після її реєстрації. Реєстрацію партій здійснює Міністерство юстиції України.

 

Політична партія - це зареєстроване добровільне об’єднання громадян - прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку, що має своєю метою сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, бере участь у виборах та інших політичних заходах.Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");