Юліана Винницького відсторонили від виконання обовязків директора Будинку органної та камерної музики
Слухай онлайн
Cуспільство

Юліана Винницького відсторонили від виконання обов’язків директора Будинку органної та камерної музики

На час роботи спеціальної комісії з вияснення обставин конфлікту між римо-католицькою релігійною громадою та колективом Будинку органної та камерної музики відсторонено від виконання службових обов’язків директора Юліана Винницького.
Сам Юліан Винницький не виключає можливість тиску на роботу комісії з боку римо-католицької громади. На його думку, релігійна громада, будь якими способами хоче отримати в повне розпорядження приміщення будинку органної та камерної музики.
«На ремонт приміщення будинку, який тривав більше шести років і коштував майже один мільйон грн державних коштів,  римо-католицька громада не дала жодної копійки, — сказав Юліан Винницький, — активісти релігійної громади лише приходили і питалися коли нарешті завершиться ремонт».
На ремонт органу (музичного інструменту, аналогів якому у Європі є одиниці) освоєно 55 тисяч євро, очевидно, римо-католики  захочуть використовувати цей музичний інструмент під час богослужінь.
Юліан Винницький вважає, що його відсторонено для того, щоб згодом призначити на посаду директора Будинку органної та камерної музики людину, котра б дуже швидко погодилася віддати римо-католицькій громаді у повне використання.  
Нагадаємо, що Контрольно-ревізійне управління у Львівській області виявило факт зловживання римо-католицькою громадою своїм становищем і несплату комунальних платежів під час спільного використання приміщення мирян з колективом Будинку органної та камерної музики.
За 2005 рік римо-католицька громада заборгували адміністрації будинку 1 340 грн. Юліан Винницький переконаний, що римо-католицька громада повертати борг не має бажання.
Контроль за діяльністю спеціальної комісії міської ради поставлений на  заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Василя Косіва.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...