Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика  |  Cуспільство

Ющенко домовився про публічність суду по виборах

Засідання Вищого адмінсуду України по скаргах щодо виборів президента буде публічним. Про це заявив президент Віктор Ющенко на прес-конференції у вівторок.

Ющенко повідомив, що в понеділок він провів зустріч з головою Вищого адмінсуду Олександром Пасенюком.

"Ми вчора по суті мали домовленість про те, що кожна скарга, що буде подана в суд, незалежно, в неангажований спосіб буде розподілена різним суддям", - зазначив президент.

"Друге: засідання суду, і я вдячний за це голові Вищого адмінсуду, буде публічне. На нього можуть прийти журналісти, спостерігачі - для них будуть виділені окремі місця", - додав Ющенко.

Третє, зауважив глава держави, "всі заяви, які будуть подані до Вищого адмінсуду, будуть розглядатися всім складом суду - тобто 55 суддями".

На початку прес-конференції Ющенко заявив: "Я щасливий, гордий від того, що як нація і держава ми продемонстрували, що ми нація доросла, нація, яка поважає закон, яка може законно, демократично в сьогоднішніх реаліях провести вибори".

"Є зауваження тої чи іншої сторони або від інших сторін щодо проведення цього процесу. Зауваження, які, на мій погляд, не псують загальну картину проведення виборів. Але в рамках закону ці скарги повинні бути розглянуті", - додав президент, передає Українська правда.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...