Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

З 1 лютого львів’яни платитимуть більше за воду, тепло, електрику

Відповідно до постанови НКРЕ, з 1 січня тарифи на водопостачання, електроенергію та тепло зросли. Тариф на електроенергію зріс в середньому на 30% для населення, яке споживає щомісяця понад 150 КВт/год, на теплопостачання – на 10%, на водопостачання – на 9,1%, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради, тарифи на водопостачання відкориговано лише у частині зростання вартості електроенергії, тому з 1 лютого вода у Львові коштує 4,54 грн: 3,17 грн за 1 куб. м води та 1,37 за 1 куб. м стоків.

«Тарифи на теплопостачання підвищено на 10% лише на умовно-змінну величину тарифу, що в цілому означає підвищення тарифів всього на 5%. Зросли і тарифи на гаряче водопостачання на 5%», - пояснює директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Наталія Павлюк.

Квитанції за новими розрахунками мешканці отримають вже в лютому.

Нагадаємо, для споживачів «Львівтеплоенерго» з 1 січня 2011 року плата за 1 Гкал складатиме 179,71 грн. (раніше 163,37 грн.), а для ЛКП «Залізничнетеплоенерго» - 163,64 грн. (раніше 148,76 грн.). Вартість гарячої води зросла в середньому на 90 коп. за 1 куб. м і становить для споживачів ЛГКП «Львівтеплоенерго» 18,75 грн. за 1 куб. м (раніше 17,77 грн.), а для ЛКП «Залізничнетеплоенерго» - 17, 24 грн. за 1 куб. м (раніше 16,42 грн.).

«Підстав для хвилювань львів’ян немає. Місто готове допомогти оформити субсидії. Усі, в кого плата за компослуги перевищує 15% від сукупного сімейного доходу, можуть завертатися у відділи соціального захисту. «Єдині приймальні» районних відділів управління соціального захисту працюють без обідньої перерви. Також при управлінні створені «гарячі» телефонні лінії. Мешканці можуть звернутись і отримати фахову консультацію не лише телефоном, а й на сайті «Львів соціальний», - наголошує в.о. директора департаменту гуманітарної політики Ольга Павлюк.

Нагадаємо, що від сьогодні, 1 лютого, у Львові також подорожчав до 2 грн проїзд у маршрутках.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ