Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

З початку року на Львівщині відкрили 47 безбалансових відділень банків і 11 закрили

Станом на 1 серпня 2006 року у Львівській області відкрилося 47 безбалансових відділень банків і 11 закрилося. Про це “Гал-info” повідомила  Начальник відділу банківського нагляду  регіонального управління Національного банку україни у Львівській області Марія Воробець.
Зокрема з початку року 6 нових безбалансових  відділень відкрив “Кредит банк”, 11 – “Приватбанк”, 5 -  банк “Надра”, 4 –“Укрсиббанк” і по дві філії відкрили Банк “Мрія”, банк “УБРП”, банк “Форум”, “Морський транспортний банк”, “Родовід банк”, “Міжнародний комерційний банк” і банк “Київ”. Водночас за цей період закрили 11 безбалансових відділень банків, з них 10 відділень “Ощадбанку” через збитковість  і 1 відділення  банку “Аваль”, яке було відкрите для обслуговування VIP-клієнта.
“До кінця року заплановано відкрити ще 65 безбалансових  відділень банків. Зокрема 10 відкриє “Кредобанк”, 39- “Приватбанк”, 6 –  банк “Надра”, 9- “Укрсиббанк” і 1 віддділення  “Укрсоцбанк””,- зазначила Марія Воробець.
Станом на 1 серпня у Львівській області зареєстровано 5 банків-юридичних осіб, а саме банк “Львів”, “Електрон банк”, “Кредит банк”, Банк “Універсальний”, і банк “Дністер”, 76 філій банків  і 868 безбалансових відділень банків, з них 330 відділення “Ощадбанку”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...