Як повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Львівщини, аналізуючи звернення про домашнє насильство за перші два місяці цього року, поліцейські встановили, що найбільше від нього потерпають жінки.
"Батько у нетверезому стані, дебоширить", "Чоловік застосовує фізичну силу", "Чоловік не пускає у помешкання" — це виклики про домашнє насильство, які отримують наші патрульні щодня.
Поліцейські оформили 190 протоколів за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП. У 166 випадках були потерпілими жінки та діти.
Також поліцейські винесли на кривдників 197 термінових заборонних приписів.
"Ми діємо проти насильства і ви не мовчіть. Лише так можна подолати це ганебне явище!", - зазначають в поліції.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ