Слухай онлайн
Cуспільство

Забруднена нафта затьмарила імідж Росії

Забруднена нафта нафтопроводу "Дружба" затьмарила імідж Росії – заявив президент «Роснефти» Ігор Сєчін

Президент однієї з найбільших нафтових компаній в світі повідомив інформаційній агенції РБК, що фінансові втрати поніс також весь нафтовий сектор. Від квітня нафта не протікає нафтопроводом "Дружба", оскільки в систему була впущена забруднена нафта. Про це пише Польське Радіо.

У інтерв'ю агенції РБК президент "Роснефти" зазначив, що подібні інциденти підривають довіру до Росії як до постачальника нафти. Ігор Сєчін також підкреслив, що деякі країни, включаючи Польщу, Словаччину та Німеччину, запустили альтернативні джерела отримання сировини, що може негативно вплинути на співпрацю з Росією в майбутньому.

Напередодні в Москві зустрілися представники нафтових компаній з країн, які користуються нафтопроводом "Дружба". Також у переговорах щодо компенсації у зв'язку з перервою постачання сировини взяла участь польська делегація концерну ORLEN. За словами віце-міністра енергетики Росії Павла Сорокіна, механізм компенсації був узгоджений і всі учасники зустрічі підписали підсумковий звіт. Сорокін запевнив, що наступного тижня чиста нафта повинна дійти до польських кордонів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ