Слухай онлайн
Cуспільство

Завтра розпочинається процес подання електронних заяв на вступ

Вже понад тиждень випускники українських шкіл реєструють свої електронні кабінети для того, аби незабаром перейти до наступного етапу вступної кампанії – подання електронних заяв до омріяних закладів вищої освіти.

Як повідомили Гал-інфо в пресцентрі ЛНУ, цьогоріч абітурієнти подаватимуть свої заяви до університетів з 13 серпня. Для осіб, які вступатимуть на основі співбесіди та вступних іспитів цей період триватиме до 16 серпня. Для більшості ж абітурієнтів (тих, які вступатимуть до ЗВО на основі сертифікатів ЗНО або творчих конкурсів) подання електронних заяв завершиться 22 серпня.

Кожен вступник, який подає заяву до закладу вищої освіти в електронній формі, повинен в своєму електронному кабінеті вказати такі дані:

  • адресу чинної електронної пошти, яка власне й буде логіном для входу до особистого кабінету;
  • пароль для входу до кабінету;
  • номер, пін-код та рік отримання сертифіката ЗНО;
  • серію та номер документа про повну загальну середню освіту;
  • середній бал додатка до вказаного документа.

Підкреслимо, що реєстрація електронних кабінетів буде доступною і впродовж періоду подання заяв – до 22 серпня включно. Реєстрація відбувається на електронному ресурсі https://ez.osvitavsim.org.ua/.

Вибір фаху – це не лише вибір закладу вищої освіти, а передусім прийняття рішення щодо власного майбутнього і реалізації свого потенціалу. Тож цьогорічні абітурієнти мають ще декілька днів, аби остаточно визначитися зі ЗВО та пріоритетами. Однак ми знаємо, що вже чимало вступників твердо вирішили, що навчатимуться у Львівському національному університеті імені Івана Франка!

Випускниця Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Херсонщині, Катерина Марушенко вже знайшла своє призначення і планує вступати на факультет журналістики Львівського університету, адже впевнена, що навчання в ЛНУ ім. Івана Франка подарує їй незабутні враження, цікаві знайомства і відповідний багаж знань для досягнення професійного успіху: «Цьогоріч я складала ЗНО з української мови та літератури, історії України та англійської мови. Маю досить непоганий результат, тому сміливо розраховую на бюджетну форму навчання, але якщо раптом не складеться – готова і до контракту. Адже хочу навчатися саме в ЛНУ ім. Івана Франка, в інші ЗВО України навіть не планую подавати документи».

Випускник Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №103 Назарій Гризоглазов понад усе мріє вступити на факультет електроніки та комп’ютерних технологій: «Електроніка та комп’ютерні технології щільно переплелися з моїм життям і мені це подобається! Саме тому я маю намір подавати документи на факультет електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка». Назарій переконаний, що в Університеті його чекають великі можливості: «У порівнянні з іншими університетами та інститутами ЛНУ ім. Івана Франка, на мою думку, має найбільшу базу для вивчення майже будь-якої спеціальності! І, найголовніше, – він пропонує своїм студентам дуже круті можливості. Тому, без сумніву, Львівський університет – моя мрія».

Більше про основні терміни, дати і нововведення цьогорічної вступної кампанії можна прочитати за посиланням.

Детальну інформацію про перелік освітніх ступенів та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання, перелік конкурсних предметів у сертифікаті УЦОЯО, вступних іспитів, творчих конкурсів можна знайти на сайті Університету у розділі «Вступна кампанія» і Правилах прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка, які доступні за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ