Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Зеленський підписав закон про посилення соцзахисту осіб з інвалідністю внаслідок війни

Президент Володимир Зеленський підписав Закон ʺПро внесення зміни до статті 13 Закону України ʺПро статус ветеранів війни, категорій осіб з інвалідністю внаслідок війниʺ № 431-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 20 грудня 2019 року. Про це повідомили у прес-службі Глави Держави.

Документ підвищує рівень соціального захисту всіх категорій учасників антитерористичної операції (АТО) та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, зокрема з числа волонтерів і добровольців, та учасників бойових дій на території інших держав, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни.

Зокрема, закон надає їм право на безоплатну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Міністерства внутрішніх справ України, інших центральних органів виконавчої влади, які, відповідно до закону, здійснюють керівництво військовими формуваннями.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію з 1 січня 2021 року.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Зеленський підписав закон про відповідальність за "кнопкодавство".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ