Слухай онлайн
Політика

Зеленський підписав закон щодо аудиту безпеки автомобільних доріг

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон ʺПро внесення змін до деяких законів України щодо управління безпекою автомобільних дорігʺ № 200-ІХ, ухвалений парламентом 17 жовтня 2019 року. Про це проінформували у прес-службі Глави держави.

Документ розроблено з метою імплементації положень європейських директив щодо аудиту безпеки автомобільних доріг загального користування. Як зазначається у пояснювальній записці, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, автомобільні дороги України є одними з найбільш небезпечних для учасників руху, а ризик травмування або загибелі людей на українських дорогах у 5-6 разів вищий, ніж у розвинених європейських країнах.

Так, закон вносить зміни до законів України ʺПро дорожній рухʺ та ʺПро автомобільні дорогиʺ, якими запроваджується поняття ʺекономічні втрати у зв’язку із загибеллю або пораненням (травмуванням) людей внаслідок дорожньо-транспортних пригодʺ.

Також документ запроваджує аудит безпеки автодоріг на стадії їхнього проектування та після введення в експлуатацію і перевірки безпеки автодоріг під час експлуатації. Законом передбачена обов’язковість проведення аудиту на міжнародних і національних автомобільних дорогах.

Впровадження норм закону дасть змогу підвищити безпеку на дорогах, знизити рівень аварійності та тяжкості наслідків ДТП, а також сприятиме інтеграції автомобільних доріг загального користування України до міжнародної дорожньої мережі з високим рівнем безпеки інфраструктури.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Зеленський підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");