Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Зеленський підписав Закон України про єдину роумінгову зону з ЄС

Президент України підписав Закон України про єдину роумінгову зону з ЄС. Про це повідомляє Комітет цифрової трансформації.
фото із вільних джерел

Закон України щодо імплементації норм законодавства ЄС з питань роумінгу (законопроєкт №10265) прийнято 22 травня на виконання однієї з умов євроінтеграції України в сфері електронних комунікацій.

Він забезпечує приєднання України до спільної роумінгової зони Україна-ЄС та отримання українцями послуг роумінгу у країнах ЄС у режимі «Роумінг як вдома» (RLAH).

RLAH означає, що під час подорожей в ЄС дзвінки, SMS та передача даних включені у домашній пакет послуг, відповідно послуги роумінгу надаються без додаткової плати. Також перевагами спільної роумінгової зони зможуть скористатись і користувачі європейських операторів, які подорожують в Україну.

Завдяки Закону суттєво покращується інвестиційний клімат для бізнесу у сфері електронних комунікацій. Вітчизняні суб’єкти господарювання отримають високий ступінь довіри, працюючи за єдиними правилами з європейськими партнерами.

Деталі тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ