Слухай онлайн
Економіка  |  Політика

Зеленський: у 2021 році планується відкрити дорогу від Стрия до Покровська

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у 2021-му, у 30-річчя незалежності України, у межах програми "Велике будівництво" планується відкрити найдовшу трасу в країні – М-30 – від Стрия Львівської області до Ізвариного Луганської області. Про це повідомили 24 грудня у пресслужбі Глави держави.
Фото Офіс Президента України

"Вся наша філософія спрямована на об'єднання України, і саме про це інфраструктура. Ми хочемо об'єднати захід і схід однією великою швидкісною дорогою, яка називається М-30. Це буде найдовша дорога в Україні – 1400 кілометрів. Вона буде йти зі Стрия, але доходити поки що тільки до Покровська, тому що 200 кілометрів цієї дороги – на тимчасово окупованій частині Луганської області", – зазначив Глава держави під час робочої поїздки на Запоріжжя.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко розповів, що частина траси була відновлена у 2020 році, решту відновлюватимуть у наступному. За його словами, навіть без урахування 200 км на тимчасово окупованій території ця траса – все одно найдовша в Україні.

"Зараз в Україні найбільша за протяжністю дорога становить 800 кілометрів", – наголосив він.

Володимир Зеленський також зазначив, що у 2020-му побудовані всі 238 кілометрів доріг державного значення в Запорізькій області, які було заплановано зробити цьогоріч. Наступного року хочуть побудувати 300 км доріг.

"І це майже на сто відсотків закриє всі державні магістралі в Запорізькій області", – сказав він.

Кирило Тимошенко зауважив, що наступного року в Україні продовжиться зведення мостів у межах Національної програми "Велике будівництво".

"По "Великому будівництву" у Запорізькій області та загалом по країні зроблено багато проектів. Стан виконання – фактично 95% шкіл, 93% дитячих садочків, спортивні об’єкти, місцеві дороги. Все закінчимо, як обіцяли. Є проекти, які не встигають завершити до кінця року, їх протягом одного-двох місяців закінчать", – резюмував він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ