Житомирська бригада швидкої медичної допомоги стала переможцем Галицького медичного ралі що відбулося на Львівщині
Слухай онлайн
Cуспільство

Житомирська бригада швидкої медичної допомоги стала переможцем Галицького медичного ралі, що відбулося на Львівщині

Переможцем першого в Україні Галицького медичного ралі для бригад екстреної медичної допомоги стала бригади з м. Житомира — про це «Гал-info» повідомив головний лікар Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Богдан Ельяшевський. Львівська бригада станції швидкої медичної допомоги, за його словами, зайняла останнє — 12 місце.
Нагадаємо, 24-го по 26 жовтня 2006 року на базі туристично-відпочинкового комплексу «Узлісся», що у Перемишлянському районі Львівської області, вперше в Україні відбувалося Галицьке медичне ралі для бригад екстреної медичної допомоги, що є першою спробою в Україні на регіональному рівні зініціювати професійні змагання карет швидкої медичної допомоги, які змогли показати свої вміння і майстерність.
Участь у змаганнях брали 12 екіпажів з різних міст та областей України та з-за кордону, зокрема, з м. Києва (2 бригади), з м. Рівне, з м. Житомира, Хмельницького, а також Любліна та Перемишля (Республіка Польща). Склад бригад швидкої медичної допомоги — лікар, два фельдшери та водій. Загальний кошторис цієї акції становив 54 тисячі гривень. Все це спонсорські кошти.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...