Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Злочинні накази виконувати не будемо - звернення працівників інформаційного департаменту Львівської ОДА

Працівники департаменту інформаційної діяльності та комнікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації поширили колективне звернення до народу.

Подаємо текст звернення без змін:

"Ми, працівники департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації, глибоко занепокоєні складною суспільно-політичною ситуацією в державі.

Ми - громадяни України і не можемо залишатися осторонь подій, які відбуваються у Києві. Ми висловлюємо свою категоричну незгоду і засуджуємо жорстокі дії правоохоронних органів. Катування і вбивства наших співгромадян - це найважчий зі злочинів проти людства. В демократичному суспільстві такі дії є просто недопустимими.

Зважаючи на це, вважаємо своїм обов'язком заявити про свою громадянську позицію і запевнити усіх громадян України, що завжди діяли і зобов'язуємося в подальшому діяти виключно в рамках Конституції України та присяги державного службовця, яку ми складали перед Українським народом. Завідомо злочинні накази ми не виконували і не будемо виконувати.

Слава Україні!".

Додамо, що директором департаменту інформаційної діяльності та комнікацій з громадськістю Львівської ОДА є Дмитро Посипанко. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ