Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Військовий комісар Львівщини: значна частка призовників – це хлопці 18-20 років

Призовна кампанія на Львівщині завершилась. Про це сьогодні, 28 липня, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА.
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович

Понад сім сотень юнаків призвали до війська під час цьогорічної весняної призовної кампанії. Цьогорічний призов відбувався в умовах пандемії, що вплинуло на фінансові видатки.

Про це сьогодні йшлося під час брифінгу у Львівському обласному військовому комісаріаті.

«Ця весняна кампанія перш за все характеризувалась елементом поширення коронавірусу, тому нам довелось забезпечити тестування, доставку призовників тощо. Нам було поставлено завдання забезпечити призов понад семи сотень призовників. Ми впорались із завданням, і на тиждень раніше вклалися в терміни», - зазначив заступник голови Львівської ОДА, голова обласної призовної комісії Тарас Грень.

Серед лідерів призову - Жидачівський та Жовківський райони. Загалом до війська відправлять 730 юнаків.

«Ми очікували, що цей призов буде важким, адже проходитиме в умовах пандемії, однак приємно ствердити, що такого легкого призову давно у нас не було. Гадаю на осінньому призові теж не буде проблем. Значна частка призовників – це хлопці 18-20 років, і переважна більшість з них свідомо обрала службу у війську. Разом з тим, 165-ом призовникам відстрочили призов у зв’язку з продовженням навчання», - розповів військовий комісар Львівщини, полковник Олександр Тіщенко.

До Збройних Сил відправили 405 юнаків, до Нацгвардії  - 252, лави прикордонників поповнили 48 мешканців Львівщини, а Державну спеціальну службу транспорту 25 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ