Слухай онлайн
Політика

ЗС США та України поглиблюють співробітництво на стратегічному рівні

Фото Генштаб ЗСУ
Фото Генштаб ЗСУ
Фото Генштаб ЗСУ
Фото Генштаб ЗСУ
Фото Генштаб ЗСУ
Фото Генштаб ЗСУ
Фото Генштаб ЗСУ
Фото Генштаб ЗСУ
1/4
Збройні Сили США та України поглиблюють співробітництво на стратегічному рівні. Про це повідомили 12 жовтня Гал-інфо у пресслужбі Генерального штабу ЗСУ.

На цьому наголосив 12 жовтня Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, у Києві, під час зустрічі з делегацією Збройних Сил США на чолі з Аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні пані полковник Бріттані Д. Стюарт.

У ході зустрічі сторони обговорили безпекову ситуацію в Україні, на її кордонах та актуальну інформацію щодо обстановки у районі проведення Операція об'єднаних сил.

Важко переоцінити стратегічний характер всебічного співробітництва зі Сполученими Штатами Америки та його спрямованість на зміцнення гарантій незалежності й суверенітету України.

Збройні Сили України вдячні за неоціненну допомогу ЗС США за надання дорадчо-практичної допомоги та систематичну підтримку ЗС України у протидії збройній та гібридній агресії з боку російської федерації. Процеси трансформації на шляху досягнення критеріїв відповідності принципам НАТО стали незворотними, - наголосив генерал-полковник Руслан Хомчак.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ