Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Звернення аграріїв Львівщини до громадськості

12 березня, о 14:00 у прес-центрі Гал-Інфо відбулась прес-конференція "Офіційне звернення фермерів щодо виборів". Участь у конференції взяли регіональні представники аграрного сектору Львівщини.
Кільган Іван Степанович

Спікерами заходу зокрема виступили:

  • Седіло Григорій Михайлович, директор інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України;
  • Кільган Іван Степанович, голова ФГ "Кільгана І.С." Самбірського району;
  • Загвайовський Володимир Михайлович  голова ФГ "Загвайовського В.М." Самбірського району;
  • Мільчевич Антон Антонович,  голова ФГ "Радвань Нова"  Пустомитівського району;
  • Пінчак Микола Йосипович, директор ТзОВ "Волощанське" Дрогобицького району.

Як зазначили аграрії, зараз наша країна перебуває у зоні турбулентності. Проте Україну хочуть розхитати певні політичні сили, які не мають нічого спільного із державницькою позицією.

"За останні чотири роки ми маємо суттєві зрушення у розвитку економіки нашої держави. Попри війну та небажання певних політиканів, в країні проводять реформи, які ставлять нас на один щабель із розвиненими країнами.

Завдяки правильній політиці глави держави ми затвердились на міжнародній арені як суб'єкт, а не об'єкт міжнародної політики. Маємо великий сумнів, що інші кандидати, які пропонують себе на роль керівника держави, зможуть в правильному напрямку вести країну, адже бажання деяких популістів змінити курс розвитку нас насторожує.  Задля збереження країни і правильного розвитку нашої держави ми, аграрії Львівщини, підтримуємо кандидатуру Петра Порошенка на президентських виборах", - зокрема зазначено в оприлюдненому зверненні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");