15 березня, о 12:00 у прес-центрі Гал-Інфо керівники провідних підприємств Львівщини звернулись до громадськості щодо майбутніх президентських виборів в Україні.
Спікерами заходу виступили:
- Антон Подільчак – Керуючий партнер Компанії Advice Group
- Тарас Кицмей – Співзасновник та член Ради директорів Львівської IT-компанії SoftServe
- Михайло Коропецький – Співзасновник і Генеральний директор Спільного підприємства "Сігма"
- Ярослав Рущишин – Засновник та генеральний директор АТ "Троттола"
- Володимир Лесик - Віце-президент концерну, перший заступник голови правління "Концерн Електрон"
В історії кожної держави настають моменти, коли прийняття тих чи інших рішень є визначальними щодо її подальшого розвитку. До таких моментів, безумовно, відноситься обрання Президента країни. Адже цим рішенням ми обираємо не стільки персону, яка очолюватиме державу, а радше стратегічний та економічний вектори розвитку країни упродовж наступних п’ять років.
Перед усіма нами пролягає довга і непроста дорога на шляху становлення і розбудови нашої держави. Порівнюючи розвиток України з іншими європейськими країнами, варто пам’ятати, що нашій відновленій державності виповниться лише 28 років і сьогодні нам доводиться надшвидкими темпами надолужувати ті процеси, які у західному світі формувалися упродовж століть. Варто також пригадати, що п’ять років тому Україна була у глибокій кризі – економічній, політичній, дипломатичній, репутаційній. Рішучих реформ потребувала практично кожна соціальна сфера всередині країни, економічні прогнози були невтішні. На додачу, складні бюрократичні процеси, візовий режим з країнами ЄС та торгівельні обмеження робили роботу українських компаній на міжнародних ринках надзвичайно складною. Одна з найбільших держав Європи з багатомільйонним населенням, талановитими і працелюбними людьми потерпала від відкритої агресії Росії, глибокої політичної кризи та перетворилася на нестабільну територію. Оптимістичних сценаріїв виходу з такої масштабної кризи було небагато.
Комплекс рішень та дій української влади щодо порятунку економіки та започаткування системних соціальних реформ заслуговує уваги дослідників кризового менеджменту. Адже попри всю складність стану справ в Україні, владі вдалося не лише вивести економіку з піке, але й започаткувати низку системних реформ.
Скасовано візовий режим з Європейським Союзом, укладено Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС, реалізовано реформу державних закупівель, децентралізації, розпочато комплексні зміни у сфері освіти та медицини, розпочато процес якісних змін в системі судової гілки влади та органах правопорядку, ведеться конструктивний діалог з бізнесом щодо стратегії розвитку та державної підтримки, економіка зростає. Значні зрушення відбулися у дипломатичній сфері – у кооперації з Міністерством економічного розвитку та Офісом з просування експорту ми виступаємо учасниками низки економічних форумів у Німеччині, Франції, Канаді тощо, де Україна презентує свої потужності у ІТ, машинобудуванні, аграрній, металургійній, авіаційній та інших сферах. Два роки тому Україна вперше дебютувала на найбільшому дипломатичному майданчику світу – Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Цей старт був також успішним як щодо залучення іноземних інвесторів, так і щодо репутації України як потужного бізнес-партнера.
Для нас майбутнє України асоціюється зі стабільністю, позитивними економічними змінами, новими ринками та можливостями, а відтак з діючим Президентом України та його командою, що продовжить розпочаті реформи. Саме тому з усією відповідальністю за майбутнє України закликаємо підтримати кандидатуру Петра Порошенка на виборах Президента України.