Слухай онлайн
Політика

Звільнення Гірняка перенесли

Сьогодні, 24 вересня, депутати Львівської обласної ради не змогли звільнити заступника голови Львівської облради Володимира Гірняка, передає кореспондент Гал-інфо.

Питання дострокового припинення повноважень заступника голови ради Володимира Гірняка депутати мали розглянути в режимі таємного голосування.

Це голосування відбулося. Однак, лічильна комісія повідомила, що голосування не можна вважати таким, що відбулося, адже депутатам не дали на підпис документи при голосуванні.

Також, згідно з регламентом ради, бюлетені для таємного голосування мали видавати депутатам з відповідним депутатським посвідченням.

Лічильна комісія запропонувала перенести це питання на наступне сесійне засідання.

Голова Львівської облради попросив депутатів на наступну сесію взяти усі необхідні документи.

Про дату сесії обіцяють повідомити згодом.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, у порядку денному сесії є два питання, які стосуються дострокового припинення повноважень заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка та першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса.

Також нагадаємо, що 21 травня під час засідання сесії Львівської обласної ради голова ради Олександр Ганущин з трибуни ради заявив, що проти нього готують змову, аби зняти з посади

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ