Слухай онлайн
Cуспільство

У Бродах попрощалися з воїном АТО Романом Чорнобаєм, який загинув на Дебальцівському плацдармі

1/9
2 березня у Бродах, в церкві Святого Юрія відбулися похоронні Богослуження та прощання з воїном АТО Романом Чорнобаєм, який загинув 9 лютого у жорстокому бою на Дебальцівському плацдармі.

Того «чорного» понеділка старший сержант Роман Чорнобай з іншими бійцями доставляли боєприпаси на передову. По дорозі автомобілі, на яких вони їхали, потрапили у засідку сепаратистів. Зав’язався бій. Четверо бійців загинуло, веред них і Роман. Тіла полеглих опинилися на території, підвладній сепаратистам. І лише нещодавно, за допомогою місії «Чорний тюльпан», їх вдалося перевезти до Дніпропетровська, де й були впізнані рідними. Більше тисячі бродівчан прийшли попрощатися з Героєм АТО та провести його в останню дорогу.

34-річний старший сержант Роман Богданович Чорнобай був воїном-контрактником 128 окремої гірсько-піхотної бригади ЗСУ, яка базується у місті Мукачеві на Закарпатті. У полеглого героя залишилися мама, дружина та 5-річний син. Поховали воїна Романа Чорнобая на кладовищі села Пониква Бродівського району, поруч з могилою його батька Богдана.

Михайло Шишка, фото автора

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ