Слухай онлайн
Cуспільство

Йордан у Львові: в центрі міста освятили воду

Сьогодні, 19 січня, у Львові на площі Ринок відбувся чин Йорданського Водосвяття. Як повідомив кореспондент Гал-інфо, на традиційне освячення зібралось близько 3 тисяч людей.

Освячення відбулося за участю єпископів та священиків різних християнських конфесій а також владика Венедикт.

Цьогоріч Богослужіння проводив о. Тадеос (Вірменська апостольська церква). Окрім того, воду для громади міста освятили священики та єпископи Української греко-католицької церкви, Української православної церкви (Київський патріархат), Української автокефальної православної церкви, Української православної церкви, також були присутні священики Римо-католицької церкви.

Воду освятили у великій ємності, яка вміщає понад дві тонни води. Таку ємність для освячення води місто закупило в 2010 році.

Участь у святковому Водохрещі також взяли голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк, Львівський міський голова Андрій Садовий, перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій, заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Стефанишин, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник, секретар Львівської міської ради Василь Павлюк та інші.

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк привітав усіх присутніх мешканців та гостей Львова із Йорданом та побажав веселих свят та очищення наших душ святою водою.

«Сьогодні ми освячуємо воду, щоб щодня наші домівки були під Божою опікою», - зазначив Андрій Садовий.

Фото - Йосип Марухняк

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ