Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

27 школярів з Дрогобиччини отримали стипендії міського голови

За успішні результати з мультипредметного тесту 27 школярів з Дрогобицької громади отримали стипендії міського голови. Про це повідомили у пресслужбі Дрогобицької міської ради.

Другий рік поспіль у зв’язку з воєнними діями в Україні для випускників шкіл ЗНО замінено на національний мультипредметний тест, який обов’язковий для проходження та вступу у вищі навчальні заклади. Така форма тестування є тимчасовою на період воєнного стану.

За результатами цьогорічного мультипредметного тесту 27 випускників Дрогобицької громади склали тестування на 200 та більше балів.

Зважаючи на це ще 10 серпня на одній із сесій Дрогобицької міської ради було прийнято рішення про надання премій міського голови найкращим учасникам національного мультипредметного тесту.

Як повідомив керівник відділу освіти Роман Грицай, обсяг програми у фінансовому еквіваленті склав 100 тис. грн. Відтак, було погоджено, що талановиті учні, які здобули 200 балів з будь-якого предмета тесту отримають за свої старання премію в розмірі 3 тис. грн. Що стосується двох учнів, які здобули на тестуванні по 400 балів – ці школярі відповідно отримають стипендію в розмірі 6 тис.грн кожен.

Відповідні списки талановитих учнів, які склали мультипредметний тест на 200 та більше балів у відділ освіти Дрогобицької міської ради подавали школи міста. Відтак, випускники, які були претендентами на отримання стипендії міського голови відкрили карткові рахунки та надали необхідні документи у бухгалтерію відділу освіти.

Там прозвітували – станом на 7 листопада усім 27 випускникам уже скеровано кошти на карткові рахунки за високі бали в тестуванні.

Додамо, у відділі освіти наголошують – якщо у когось з батьків чи випускників виникнуть питання щодо виплати стипендій за високі бали тестування, або ж відсутності прізвища у поданих списках – просять звертатися до фахівців відділу освіти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ