Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

30 вересня відзначають День усиновлення

Сьогодні, 30 вересня, в Україні відзначають День усиновлення.

Це свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї. З цієї нагоди їх привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький. 

"Часто задумуюся над тим, яке велике серце в людей, які всиновили дітей. Як же у ньому багато любові і милосердя. Дорогі батьки-усиновителі, опікуни, прийомні батьки, сьогодні ваше свято – День усиновлення. Бракує слів, щоб висловити вам вдячність. Розумію, скільки часу, зусиль, терпіння доводиться щодня докладати заради дітей, які у ваших сім’ях вдруге народилися. Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, добра і достатку. Будьте завжди під покровом святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, яких сьогодні вшановуємо. Вітаю також працівників служб у справах дітей, центрів соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді, благодійників та волонтерів, які ніколи не залишають дітей наодинці з їхніми проблемами. Дуже тішуся, що в нашій області 96% відсотків дітей, позбавлених батьківської опіки, живуть у сім’ях", - наголосив очільник Львівщини. 

Цього року на Львівщині усиновили 19 дітей, 149 від січня передали під опіку та піклування, 31 дитину влаштували в прийомні сім‘ї та ДБСТ.

"Цю роботу в області виконує треба подякувати нашій Службі у справах дітей, волонтерам, благодійним організаціям та журналістам. Рідного плеча і родини в області чекають 512 дітей. Це офіційна цифра, бо реально в дитбудинках з них проживають 120. Всі інші є в прийомних сім‘ях або ДБСТ, але так само залишаються в списку на усиновлення", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод. 

Такі списки також є у базі даних Мінсоцполітики. Її можна знайти за посиланням. 

"Ми завжди готові бути поруч і допомогти у всьому. Тим, хто ще думає, хто ще оформляє документи чи чекає малечу, скажу, що любов справді перемагає все, любов справді будує та долає страх і перепони. Не біймося. Борімося за неї", - додав Юрій Холод. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ