Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

37 років на сцені! До свого дня народження ТанцТеатр «Життя» презентує відео «Після грози»

Знаменитий український ТанцТеатр «Життя», відомий переможним виступом на «Євробаченні-2004» із Русланою, гастролями у понад 50-ти країнах світу та резонансними сольними проектами «Ремінісценцій.UA», «Етноеволюція» та «ДНК», перегортає 37-му сторінку у своїй творчості. Колектив не припиняє активно працювати, гастролювати, волонтерити і створювати нові проекти навіть у час повномасштабної війни. До свого дня народження «Життя» презентує відео «Після грози» - під символічним та актуальним гаслом: «Сенс життя не в тому, щоб чекати, коли закінчиться гроза. А в тому, щоб вчитися танцювати під дощем».  

Ось і наші 37! Незліченна кількість ідей, постановок, концертів, гастролей, міст, країн - скільки за цей час сталося і скільки всього змінилося! – каже засновниця і керівниця ТанцТеатру «Життя», народна артистка України Ірини Мазур. - Не змінювались лише наші цінності. Ми вперто просували українське тоді, коли його вважали «неформатом». Ми дико працювали - буквально до протертих підошв і проламаних сцен - щоб Україна перемогла на «Євробаченні» у Стамбулі!  Ми ніколи не говорили про «мистецтво поза політикою», а навпаки - його мовою намагалися проговорювати усе, що допомагало б нам, українцям, долати історичні травми і здобувати віру у себе й у свій Рід.

Відео «Після грози» - це історія про будні танцювального колективу в часі великої війни. Про те, як творча родина-команда уже 37 років відчуває ритм серця партнера і творить «синхрон» не лише у танці, а й поза сценою – у щоденному житті. Не зважаючи на дощі, грози, революції, війну... Цікаво, що у відео використані архівні кадри, які зняв відомий режисер Олесь Санін для кліпу Руслани. Тоді танцюристи «Життя» знімалися в екстремальних умовах - вночі наскрізь мокрими при 12-градусній температурі.

ТанцТеатр «Життя» продовжує творити свою танцювальну історію і вражати світ українським колоритом та незламним духом наших людей. Лише за останні півтори року таланту та майстерності танцюристів знаного українського колективу аплодували в Німеччині, Швеції, Естонії, Польщі, Румунії, Чехії... «Життя» взяло участь у десятках благодійних заходів у підтримку ЗСУ.  

За час війни змінилося багато всього, але незмінна наша Віра у Перемогу. Віра, яка надихає продовжувати цей шлях – щодня, щосекунди, разом. Іншого шляху не існує! – додає Ірина Мазур.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ