Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Американський політолог Френсіс Фукуяма підготує для України нову генерацію управлінців

Американський політолог, публіцист, професор Стенфордського університету Френсіс Фукуяма підготує для України нову генерацію управлінців. Зокрема 23 серпня у Львові відбудеться прес-конференція з нагоди початку роботи в Україні амбітного проекту Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету(США) та Школи управління Українського католицького університету — освітньої програми «Академія лідерства для розвитку». Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.
ЛМР

Така програма впроваджується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) і має на меті створення мережі ефективних управлінців та керівників приватного сектору, людей завтрашнього дня, здатних стати дієвими лідерами реформ, що впроваджуватимуть здорову публічну політику в складних і суперечливих українських умовах.

Учасники прес-конференції:

Френсіс Фукуяма, американський політолог, публіцист, професор Стенфордського університету.

 Павло Шеремета, засновник Школи управління Українського католицького університету, міністр економічного розвитку та торгівлі України (2014 р).

Ерік Хонц, керівник проектів та програм Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) в Євразії.

Місце проведення: м. Львів, Будинок вчених (вул. Листопадового чину, 6). Початок о 14.00.

Контактна особа: Наталія Жугай, [email protected]+38 067 323 7125

Для участі у прес-конференції необхідно акредитуватись, перейшовши за посиланням.

Довідка

Академія лідерства для розвитку (TheLeadershipAcademy for Development (LAD) здійснює підготовку урядовців і бізнес-лідерів з країн, що розвиваються, щоб допомогти приватному сектору стати конструктивною силою для економічного зростання і розвитку. У рамках програми, ретельно відібрані учасники навчаються ефективного лідерства, впровадження раціональної державної політики в складних і суперечливих умовах. Рушійним принципом навчальної програми є те, що реформа політики потребує не інженерних чи інших технічних рішень, успішні реформатори повинні бути спритними і зважати на широке коло факторів, що впливають на результати політики. Вони повинні мати тверде розуміння конкретних економічних, фінансових, політичних і культурних реалій країни. Найголовніше — вони повинні вміти встановлювати пріоритети, послідовність дій і створювати коаліції. Академія надає учасникам аналітичну основу для набуття вмінь ефективно діяти в несприятливих умовах.

Академія лідерства для розвитку підтримується Центром з питань демократії, розвитку та верховенства права при Стенфордському університеті, Центром міжнародного бізнесу та суспільної політики Школи поглиблених міжнародних досліджень ім. Пола Нітце при Університеті Джона Хопкінса, а також  мережею Omidyar.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ