Слухай онлайн
Політика

Андрій Парубій підписав мовний закон

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної", - про це повідомили у прес-служба Апарату Верховної Ради України.
Андрій Парубій підписав мовний закон

У вівторок, 14 травня 2019 року, одразу після розгляду Комітетом з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України зареєстрованих постанов про скасування голосування за Закон про мову Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон ʺПро забезпечення функціонування української мови як державноїʺ і невідкладно передав йогона підпис чинному Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку.

ʺВсі постанови відхилені, і це відкриває нам шлях до підписання цього Закону, - проголосив він. - Сьогодні історичний день. Переконаний, що Президент України оперативно підпише його, і ще до кінця тижня текст Закону буде оприлюднено у Газеті ʺГолос Україниʺ та набуде чинностіʺ.

ʺЗакон про функціонування української мови, як державної підписано! – зазначив А.Парубій. - Ще з моменту реєстрації Законопроекту про функціонування української мови як державної ми спостерігали, наче всі сили пекла зібралися і робили все можливе, щоб цього не відбулося. Але вони зіткнулися з великою волею українського народу. І вони побачили професійну і злагоджену роботу усієї команди, яка працювала у Верховній Раді Україниʺ.

Голова Верховної Ради подякував усім авторам - всім, хто був долучений до написання цього закону - за титанічно проведену роботу. ʺЦе була системна робота української команди, яка показала якісний і вагомий результатʺ, - сказав він і окремо подякував громадським активістам за те, що були поруч, коли ухвалювався цей закон.

Водночас, Голова Українського Парламенту попередив тих, хто думають, що політична кон’юнктура змінилася, і погрожують судами: ʺЯк тільки Ви задумаєте ревізію чи то закону про державну мову, чи декомунізацію, чи питання церкви – ви уповні відчуєте всю могутню волю і гнів українського народу! І я це говорю Вам не як Голова Верховної Ради, а як громадянин України Парубій Андрійʺ.

ʺМи не допустимо жодної ревізії всіх тих надбань, які зробив Український Парламент восьмого скликанняʺ, - наголосив він. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");