Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Андрій Садовий створив робочу групу для вивчення конфліктної ситуації навколо ринку «Новий»

Андрій Садовий створив робочу групу для вивчення конфліктної ситуації навколо ринку «Новий» — повідомив «Гал-info» міський голова Львова. Щоправда, конкретного терміну, через який робоча група має прозвітувати про ситуацію, голова міста не встановлював. За словами Андрія Садового, в робочу групу увійшли заступник міського голови Василь Білоус, начальник міського управління торгівлі, голова Залізничної РА, депутат міської ради Юрій Батюк, а також троє підприємців ринку.
«Там дуже складна ситуація. Звичайно, я стою на стороні мешканців Львова, адже не можна зганяти всіх в супермаркет і закривати всі ринки. Однак площа, на якій знаходиться ринок, потребує серйозної реконструкції, там дуже захаращена територія. Зрештою, де-факто ринок має конкретного власника і цього ми теж не можемо не враховувати», — пояснив Андрій Садовий.
Нагадаємо, 10 травня, приватні підприємці ринку «Новий», що розташований на перехресті вулиць Любінської і Петлюри, заблокували рух автотранспорту через незаконне, на їхню думку, позбавлення місця роботи, адже власники «Нового» збираються закрити ринок і влаштувати на його місці автолюкс.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...