Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Андрій Садовий запропонував на посаду секретаря ЛМР члена ГП «Пора» Володимира Квурта

Директора Винниківської тютюнової фабрики, члена ГП «Пора» Володимира Квурта запропонував Андрій Садовий на посаду секретаря Львівської міської ради. Про це Андрій Садовий повідомив сьогодні, 27 квітня, під час сесії ЛМР.
За його словами, під час вчорашньої наради з головами фракцій депутати не змогли дійти спільного висновку стосовно кандидатури секретаря, голоси розділились між кандидатом від БЮТ та від «Нашої України» і щоб не влаштовувати протистояння міський голова вирішив запропонувати на цю посаду члена «Пори».
Щоправда, із голосуванням на кандидата на посаду секретаря міськради виникли проблеми – його повинні обирати таємним голосуванням, однак у бюлетенях замість слова «обрати на посаду секретаря», написано «затвердити». Зараз секретаріат виготовляє нові бюлетені.
Володимир Квурт закінчив НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю інженер-електрик, а також магістратуру державного управління у Брюховичах, одружений, має трьох дітей, 39 років, працює генеральним директором Винниківської тютюнової фабрики.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...