Слухай онлайн
Політика

Азаров дав Бойку два місяці - готувати переговори з ЄС

Прем'єр Микола Азаров доручив за два місяці розробити переговорні позиції по асоціації з Євросоюзом. Про це він сказав на засіданні Кабміну в середу.

"Питання наповнення бюджету і економічного розвитку України безпосередньо пов'язані з нашими економічними інтересами на європейському напрямку", - вказав Азаров.

Він повідомив, що у Кабінеті міністрів завершилося моделювання практичних сценаріїв дії зони вільної торгівлі з Європейським союзом.

Було здійснено попередній секторальний аналіз ризиків для вітчизняної економіки в цих умовах.

За словами Азарова, "із дешевою завдяки дотаціям продукцією з Євросоюзу українські виробники конкурувати просто не зможуть".

"Отже, треба досягти взаєморозуміння, як використовувати захисні заходи і додаткові умови торгівлі, наприклад, застосування системи вхідних цін, що закріплено в угоді як право України", - зазначив він.

"Доручаю створеній міжвідомчій робочій групі на чолі з віце-прем'єром Юрієм Бойко на основі зробленого аналізу протягом не більше двох місяців напрацювати детальні переговорні позиції щодо умови імплементації Угоди про асоціацію", - сказав Азаров.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ