Слухай онлайн
Економіка

Банки приймуть заявки від с/г виробників на компенсацію вартості придбаної техніки

Уряд визначив чотири уповноважених банки, через які реалізується програма часткової компенсації вартості придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Серед них: ПАТ «Ощадбанк», ПАТ АБ «Приватбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Укрексімбанк».

Перелік вітчизняної техніки для АПК, за яку компенсовуватимуть кошти, нараховує 40 українських заводів-виробників та їх дилерів, а також майже 800 одиниць техніки та обладнання.

Передбачається 20% компенсація за придбану техніку, що входить до переліку, затвердженого Мінекономрозвитку.

Для отримання часткової компенсації сільгоспвиробник повинен відкрити рахунок в одному із уповноважених банків для оплати за техніку чи обладнання та подати такі документи:

заявку (форма заявки затверджена наказом Мінагрополітики від 18.04.2017 р. № 228);
копію платіжного доручення;

акт приймання-передачі техніки та обладнання;

свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо відповідна техніка підлягає відомчій реєстрації відповідно до постанови КМУ від 08.07.2009 р. № 694);

довідку-підтвердження ДФС, що сільгоспвиробник відповідає вимогам, визначеним п. 3 Порядку № 130;

довідку ДФС про відсутність простроченої більш, ніж 6 місяців заборгованості перед держбюджетом, ПФУ, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування;

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що підприємство не перебуває на стадії ліквідації, щодо нього не порушено справу про банкрутство, не визнано банкрутом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ