Слухай онлайн
Cуспільство

БФ "Карітас-Львів УГКЦ" організував сімейний табір для матерів з дітьми

За підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради, проєкт "Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні" Благодійного фонду "Карітас-Львів УГКЦ" організував сімейний табір "Відпочинок заради єднання" для сімей бенефіціарів фонду. Про це повідомили 199 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ЛМР

Шестеро мам з чотирнадцятьма дітьми протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах.

Табір провели, з метою здобуття навичок сімейного відпочинку та спільного проведення дозвілля мам з дітьми.

"Традиційно програма заходу була насичена: вправи з педагогіки пригод, елементи навчання, прогулянка горами, настільні ігри та активний відпочинок на природі, вечірні обговорення дня та планів на прийдешній день.

Обговорення вправ з пригодницької педагогіки та спільні арттерапевтичні завдання допомогли батькам розібратись з особливостями поведінки дітей в підлітковому віці, зорієнтуватись, як протистояти маніпуляціям та познайомитись з власним творчим потенціалом. 

Цих п'ять днів табору підкреслили учасникам важливість не лише спільного дозвілля та його якості, але й необхідність чітких правил, послідовності у їх дотриманні та гумору.

В останній день учасники поділилися враженнями про табір. Серед них були слова однієї з мам: «Я зрозуміла, що можу довіряти своїм дітям навіть у ситуації, коли чогось не розумію". Одна з учасниць поділилась: "Треба дотримуватись правил та бути щирою»", - повідомили організатори.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ