Слухай онлайн
Cуспільство

Біля дачі Медведчука хворим дітям закрили доступ до моря

В Алупці територію, що належить дитячому протитуберкульозному санаторію ім. Боброва, відрізають від моря.

Фірма-орендар київське ТОВ "Консул-Україна" звело паркан по схилу, що веде до набережної і пляжу, пише в суботу "Дзеркало тижня. Україна".

Як повідомив мер Алупки Дмитро Карнаух, за договором оренди, підписаного попереднім міським головою Андрієм Харитоновим, фірма отримала 0,7 га в оренду на 45 років під обслуговування споруд і будівництво рекреаційного комплексу.

Передана в оренду ділянка входить в межі території санаторію, площа якої рішенням міськради Алупки в 2007 році була зменшена вдвічі. Незважаючи на те, що дане рішення Окружним адмінсудом АРК та Вищим господарським судом України було визнано незаконним, укладені на його підставі договори оренди і передача ділянок у власність не скасовані.

Більше того, екс-мер Алупки Харитонов з землевпорядником і архітектором міста були арештовані і засуджені за незаконне розпорядження землями санаторію імені Боброва. Але мер був звільнений від покарання за амністією у листопаді минулого року.

Як встановило журналістське розслідування, ТОВ "Консул-Україна" в червні минулого року змінило засновників. Основна частка статутного фонду належить ТОВ "Інвестиційна компанія "Спорт-тур", яке, через ланцюжок засновників, афільоване з одним із засновників відомої Міжнародної адвокатської компанії "Бі-Ай-Ем" Олександром Мошинським. Вона створювалася в середині 90-х т.зв . "київською сімкою" бізнесменів, серед яких - Віктор Медведчук, брати Суркіси, Валентин Згурський, Богдан Губський, Юрій Лях, Олександр Мошинський та інші.

Видання зазначає, що по сусідству з санаторієм імені Боброва знаходиться розкішна дача Медведчука, побудована на місці знесених корпусів протитуберкульозного санаторію імені Баранова, завдяки оптимізації здравниць міжвідомчою комісією на чолі з віце-прем'єром Дмитром Табачником.

На цій дачі влітку 2012 року Медведчук приймав російського президента Володимира Путіна, який є хрещеним батьком дочки Медведчука і Оксани Марченко.

Алупкінці впевнені, що паркан вздовж південної території Бобровки - спроба Медведчука прирізати до маєтку прибережну ділянку. На доказ версії кореспонденту ZN.UA продемонстрували кабель, перекинутий через кам'яну стіну дачі, що веде до місця зведення огорожі: таким чином було забезпечено електроживлення для зварювальних робіт.

Українська правда

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ