Боксер Академії імені Андрія Котельника Віктор Вихрист – чемпіон Європейських ігор в Мінську

Боксер Академії імені Андрія Котельника Віктор Вихрист став чемпіоном ІІ Європейських ігор, що завершилися у Мінську. Віктор Вихрист, який, до слова, є і студентом ЛДУФК, став чемпіоном у ваговій категорії + 91 кг.

У фіналі турніру Віктор Вихрист за очками переміг француза Мурада Алієва розділеним рішенням арбітрів - 4:1 (30:27, 29:28, 30:27, 28:29, 30:27). Відзначимо, що бій не протривав всі три раунди, оскільки був зупинений в останній трихвилинці через розсічення українця.

Нагадаємо, золоту медаль у ваговій категорії до 75 кг здобув Олександр Хижняк, срібло – Микола Буценко (до 56 кг), а бронзу – Євген Барабанов (до 69 кг).

За результатами змагань перше місце у загальному медальному заліку чоловічого боксерського турніру саме збірна України посіла перше загальнокомандне місце.