Слухай онлайн
Cуспільство

Будівлю дублянської лікарні прийняли у власність громади Львова

У четвер, 16 вересня, Львівська міська рада під час свого засідання ухвалила рішення про те, щоб передати у власність громади Львова будівлю лікарні в Дублянах.
фото - Роман Балук (пресслужба ЛМР)

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Мер міста Андрій Садовий вкотре наголосив на важливості подальшої роботи лікарні в Дублянах. Зокрема, він зазначив:

«2,5 місяці тому мав виїзд у Дубляни. Я проти, аби там закривали лікарню. Всі ми маємо одностайну позицію: лікарня в Дублянах має працювати, там важливо зробити ремонт, а тому маємо отримати цю будівлю у власність громади. Відповідні попередні погодження ми від профільних міністерств отримали, тому треба робити наступний крок», - відзначив міський голова.

Окрім будівлі дублянської лікарні, у комунальну власність із державної передали майно цього ж медзакладу, а також фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Малі Підліски, Великі Грибовичі, Зарудці й Зашків та лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини в селах Малехів та Гряда. Як зазначила директорка юридичного департаменту міста Гелена Пайонкевич, це дасть змогу працевлаштувати медиків – працівників цих закладів у лікарню швидкої медичної допомоги Львова.

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий вже озвучував позицію щодо збереження роботи дублянської лікарні:

«На сьогодні існує медична установа, яка існуватиме доти, доки буде потрібна населеному пункту. Жодних рішень щодо закриття ніхто не приймав і приймати не буде. Є одне питання. Там треба зробити ремонт. У зв’язку з цим, ми просимо ректора аграрного університету, щоб вони це приміщення передали на баланс міста. Наразі готовності нема. У всякому разі, місто стоїть на тому, щоб ця медична установа там працювала», – зауважив Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ