Бюджетна комісія ініціюватиме погашення боргів газети Ратуша за рахунок міського бюджету
Слухай онлайн
Політика

Бюджетна комісія ініціюватиме погашення боргів газети „Ратуша” за рахунок міського бюджету

Бюджетна комісія ініціюватиме погашення боргів газети „Ратуша” за рахунок міського бюджету, — повідомив журналістам голова постійної депутатської комісії ЛМР з питань бюджету Андрій Стецьків.
„Поза тими всіма баталіями, які точаться сьогодні навколо „Ратуші”, я є прихильником цієї газети. Зараз ситуація із газетою „Ратуша” вийшла за межі професійного і адекватного підходу. Зрозуміло, що тут йде певний конфлікт особистостей, однак особисто я вважаю, і, думаю, мене підтримають інші члени бюджетної комісії, що міська рада повинна за рахунок бюджету погасити борги газети „Ратуша”. Крім цього, ми будемо відстоювати продовження фінансування „Ратуші” наступного року. Поряд з тим ми повинні буди чесні перед собою, я би хотів, щоб газета „Ратуша” була якіснішою і відмовилася від певної жовчі, яка деколи буває”, — наголосив Андрій Стецьків.
Як пояснив Андрій Стецьків, борги „Ратуші”, а це, нагадаємо, більше 32 тисяч гривень, якщо депутати за це проголосують, погашатимуть за рахунок невикористаних коштів „Ратуша-ТБ”, яких залишилося близько 60 тисяч гривень.
Нагадаємо, сьогодні колектив „Ратуші” звернувся до депутатського корпусу з проханням посприяти у ліквідації заборгованості газети, яка виникла через те, що у бюджеті комунального підприємства на 2006 рік не було закладено підвищення цін на енергоносії та підвищення мінімальної заробітної плати.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...