Слухай онлайн
Політика

БЮТівці міської та обласної рад закликають зупинити кримінал

Депутати Львівської та міської та обласної рад з фракції БЮТ оприлюднили заяву з приводу захамаху на директора ТзОВ „Шувар”, члена фракції БЮТ Львівської міської ради, Романа Федишина. Текст заяви, наданий „Гал-info” депутатом міської ради, виконавчим директором ГО „Крок”, Іриною Поляковою, друкуємо повністю:    
„Ми глибоко вражені і обурені підлим актом терору, вчиненим з метою викликати страх і зневіру у всіх, хто чесно займається своєю справою. Серед білого дня, у найбільш людних місцях розгнузданий кримінал вбиває наших дітей, коли вони йдуть до школи, руйнує наші доми і офіси, палить підприємства. Ми глибоко співчуваємо родичам постраждалих, але всі ми, громадяни міста Львова повинні зрозуміти, що діється.

Адже це не окремі дії звироднілих недолюдків, це -- спланований наступ криміналу на всіх рівнях і територіях нашої країни. Нинішній терористичний акт спрямований не особисто проти нашого однопартійця Романа Федишина, який також постраждав від вибуху. Це демонстративна атака на нашу свідомість, це сигнал до силового захоплення бізнесу, який міг би підтримати Юлію Тимошенко на майбутніх виборах, це політичний ляпас тим політикам і бізнесменам, які б хотіли працювати за цивілізованими європейськими нормами, це показове оголошення нових правил гри тими силами, політичне крило яких вмощується на владних верхах.
Відмова від втілення в життя гасла «Бандитам – тюрми», загравання й відвертий союз з криміналом – ось причини сьогоднішніх трагічних подій Фракція БЮТ у Львівській міській та обласній радах закликає всіх чесних людей єднатись у протистоянні наступу криміналітету.
Ні -- вбивствам дітей і терору!!!!
Доб’ємось справедливості на своїй землі!!!”

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");