Слухай онлайн
Політика

Чотирьох львівських бютівців позбавили членства в партії «Батьківщина», шістьох виключили з фракції

Сьогодні, 20 березня, відбулося засідання бюро Львівської обласної організації партії «Батьківщина», під час якого було розглянуто питання про ситуацію у фракції БЮТ у Львівській обласній раді.

 

Як стало відомо Гал-інфо з джерел, бюро ухвалило рішення вивести зі складу бюро ЛОО партії «Батьківщина» редактора газети «Наша Батьківщина» Василя Семена та голову Яворівської районної організації партії Івана Стецьковича.

 

На цьому ж засіданні було ухвалено рішення про виключення з партії Івана Стецьковича, Василя Семена, заступника голови Львівської облради Романа Ілика та депутата облради Ігоря Сенишина.

 

Також бюро ухвалили рішення виключити зі складу фракції в обласній раді крім перерахованих вище осіб депутатів Ярослава Дубневича та Михайла Сендака.

 

Крім цього, бюро скасувало усі рішення, які були напередодні ухвалені фракцією, зокрема про обрання головою фракції Івана Стецьковича. Було розглянуто заяву Людмили Козак про її відхід з посади голови фракції і ухвалено рішення провести на наступному тижні розширене засідання бюро з питання обрання нового голови.

 

Піднімалося питання заступника голови облради Романа Ілика, який був обраний на цю посаду за квотою БЮТ. Було ухвалено рішення вивчити це питання докладніше.

 

Водночас Гал-інфо стало відомо, що у понеділок відбудеться прес-конференції голови ЛОО «Батьківщина» Івана Деньковича, який розповість про ситуацію у фракції.

 

Нагадаємо, як повідомило Гал-інфо, учора, 19 березня на засіданні фракції в.о. голови фракції було обрано депутата Івана Стецьковича. Досі цю посаду обіймала депутат Людмила Козак . Причиною було названо закінчення дворічного терміну перебування голови фракції на своїй посаді.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...