Слухай онлайн
Спорт

COVID-19: у Білорусі фани відмовилися ходити на футбол

У Білорусі фанати клубу ʺНіманʺ з міста Гродно заявили про бойкот національного чемпіонату з футболу через недовіру до офіційної статистики щодо поширення коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє білоруська служба Радіо Свобода.

ʺБілоруський чемпіонат з футболу не був припинений, попри епідемію коронавірусу. Ігри транслюють там, де раніше й не подумали б цього робити. І здебільшого дивуються з нас, сміютьсяʺ, – ідеться в заяві фанатів футбольного клубу.

У зверненні до інших активних вболівальників вони зазначають: доки суспільству брехатимуть про реальну картину поширення захворювання, гродненські вболівальники не відвідуватимуть як домашні, так і виїзні матчі своєї команди. Фанати ʺНіманаʺ закликають приєднатися до своєї акції також уболівальників інших клубів. Цей заклик уже підтримали ультрас солігорського ʺШахтаряʺ.

Гродненці також закликали Білоруську федерацію футболу призупинити чемпіонат, як це зробили у всьому світі.

Білорусь залишилася єдиною країною Європи, де національний футбольний чемпіонат та інші масові спортивні заходи не були призупинені в зв’язку з епідемією.

У Білорусі також офіційно не оголошений карантин через коронавірус. Президент Олександр Лукашенко називає інформацію про коронавірус ʺпсихозомʺ.

УХЛ проведе перший баттл "Без ключок" на Youtube

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");