Слухай онлайн
Політика

Депутати Верховної Ради збільшили вдвічі свою зарплату

В результаті "доопрацювань" закону про держбюджет вже після голосування за нього депутатська зарплата зросла з 5600 грн. до 12180... так що молоді реформатори можуть не так сильно переживати за свої маленькі зарплати, - Андрій Павловський.

"Приклади "доопрацювань" бюджету:

- у статті 23 замість добровільної реструктуризації заборгованості Європейських та інших судів (7,5 млрд. грн.) буде здійснено примусове оформленням їх казначейськими векселями на 5 років;

- Вилучили статтю 21, де визначалися напрямки використання коштів капітальних видатків, зокрема придбання шкільних автобусів, підручників, медобладнання, забезпечення житлом соціально незахищених категорій громадян та інші;

- Вилучено частину 4 пункту 7 Прикінцевих положень щодо обмеження максимального розміру заробітної плати народних депутатам України та членам Кабінету Міністрів України – розміром посадового окладу (у законі (рестр.№1577) обмежено 10 розмірами мінімальної заробітної плати – 12 180 грн., а посадовий оклад – 5 600 грн.). 

У зв’язку з цим видатки Верховної Ради при «доопрацюванні» збільшені на 202 млн. грн. або на 38,5%.", - написав колишній народний депутат від "Батьківщини" Андрій Павловський у Facebook.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ