Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Для блоку, який є в опозиції, підписання будь-якої політичної угоди просто не потрібне — Андрій Шкіль

Для блоку, який є в опозиції, підписання будь-якої політичної угоди просто не потрібне — заявив «Гал-info» народний депутат, член фракції блоку Тимошенко у Верховній Раді Андрій Шкіль. За його словами, БЮТ не підписуватиметься під текстом «Універсалу національної єдності», який запропонував учора, 27 липня, на „круглому столі” з політичними лідерами та громадськістю головам парламентських фракцій Президент України.
 «Що значить політична угода? Розширення антикризової коаліції? Так ми давно і остаточно для себе вирішили, що брати участі в цьому категорично не будемо», — наголосив Андрій Шкіль.
 За словами нардепа, поки що БЮТ ніяк не змінюватиме тактики своїх дій й чекатиме, як розвиватимуться події далі: вступить чи ні в антикризову коаліцію блок «Наша Україна» чи ж буде утворена коаліція у новому форматі, або ж Президент розпустить парламент.
 Поряд з тим, сам факт проведення „круглого столу” Віктора Ющенка з лідерами парламентських політичних сил та громадськістю Андрій Шкіль вважає позитивним.
 «Проводити такі „круглі столи” доцільно. Вчора ми зрозуміли причини багатьох протиріч в політичному середовищі України. Зокрема, зрозуміли, чим КПУ відрізняється від всіх інших політичних сил. Вони не просто ліві, але й цілком антизахідні», — зазначив Андрій Шкіль.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ