Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Війна з Росією

Для чого білорусь оголосила про раптові ядерні навчання: пояснення ЦПД

білорусь, яка від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну залишається союзницею москви, підігрує «ядерній пропаганді»
фото ЦПД

Заява білорусі про проведення «синхронізованої з рф раптової перевірки із залученням носіїв тактичної ядерної зброї» є частиною російської кампанії із залякування світу погрозами застосування ядерної зброї.

Про це у телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації РНБО.

білорусь, яка від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну залишається союзницею москви, підігрує «ядерній пропаганді», до якої держава-агресорка вдається, щоб зірвати військову допомогу Україні від західних партнерів та схилити до переговорів на своїх умовах. 

Ядерний шантаж для росії залишається «останнім аргументом». Активна експлуатація цієї теми свідчить, що у сьогоднішніх умовах у кремля немає інших важелів, щоб якось змінити ситуацію на свою користь. 

Варто зазначити, що протягом останнього часу білорусь активізувала свою участь в інформаційній війні проти України з метою дестабілізації ситуації та впливу на європейських партнерів нашої держави через залякування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ