Слухай онлайн
Cуспільство

Для фахівців насіннєвого центру організували тренінг

У ДП ʺЛьвівський ЛСНЦʺ провідний шведський експерт Стеллан Карлссон провів 3-денний тренінг - агробіологічні особливості вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.
Для фахівців насіннєвого центру організували тренінг

Тренінг є частиною контракту із шведською фірмою ВСС АВ, яким передбачено закупівлю обладнання: для підготовки насіння, автоматизавана лінія посіву насіння, поливальні рампи в теплицях та на полях дорощування, пакувальна лінія.

Обладнання вже встановлено та було випробуване в цьому році. Адже за допомогою нього вже вирощено близько мільйона сіянців із закритою кореневою системою.

У рамках тренінгу Стеллан Карлссон, який має понад 40-річний досвід роботи у вирощуванні сіянців із закритою кореневою системою розповідав про весь цикл виробництва у розсаднику, включаючи обробку та підготовку насіння, підготовку субстрату, полив та підживлення, обробку від шкідників та хвороб, посів та догляд за вирощеними сіянцями до посадки у ліс, а також зберігання сіянців у холодильних камерах.

У навчанні взяли участь директор підприємства Федір Пелиньо та інженери підприємства Михайло Сплавінський та Олег Громяк.

Навчання є уже третім у рамках навчальної програми. Навесні спеціалісти підприємства відвідали лісові розсадники у Панєвежисі та Дубраві що у Литві, а також влітку цього року група лісівників Львівщини відвідала виробничі потужності фірми ВСС АВ та лісовий розсадник у місті Трекантен.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");