Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

До львівських лікарень привезли перших поранених під час сутичок у Києві

За словами міського голови Львова Андрія Садового, до львівських лікарень привезли перших поранених під час сутичок у Києві. А поки львів’яни мають змогу висловлювати свою громадську позицію, оголошення загальноміського страйку мер вважає недоцільним, адже потрібно забезпечувати життєдіяльність міста. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Я зранку поклав квіти на Личаківському цвинтарі нашим героям, які були вбиті і закатовані. Коли приїхав на площу Ринок і побачив, що група людей перекрила проїзд трамваїв, я їм пояснив, що це недоцільно. Якщо зупинити рух транспорту у Львові, припинити водопостачання, теплопостачання, зробити страйк, - тітушкам від цього не стане гірше. Ми повинні показувати приклад самоорганізації, самодисципліни.

Сьогодні Львів починає приймати поранених з Києва. Це є наша тяжка праця, яку ми повинні якісно організувати, тому що люди бояться в Києві лягати в лікарню. Сьогодні Львів чітко проявив свою позицію, коли ми підтримали всіх тих хлопців, які служать у внутрішніх військах і не хочуть нікуди їхати. Вони попросили людей, щоб заблокували їх. Ця робота чітко ведеться і є розуміння людей, тому що ми всі українці, ми хочемо нормально жити в своїй країні.

Дуже багато львів’ян сьогодні поїхало в Київ, вони мають свою позицію, вони її висловлюють, вони не бояться. Тому сьогодні, якщо говорити про дії, їх треба робити. А оголошувати публічно я не вважаю раціональним. Сьогодні потрібні ті дії, які не завжди є публічними», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ