Слухай онлайн
Політика

До уряду Нідерландів позиваються через Асоціацію Україна-ЄС

Суд у Гаазі 12 квітня винесе рішення за позовом стосовно дій уряду Нідерландів у зв'язку із результатами референдуму щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС, поданого одним із ініціаторів референдуму. Про це у п'ятницю пише нідерландський суспільний мовник NOS.

За даними видання, позов подав один із ініціаторів референдуму, глава платформи "Форум за демократію" Т'єрі Боде, агрументуючи це тим, що уряд не мав допускати невизначеності щодо своєї позиції: прийматиме чи відкидатиме він результати консультативного референдуму.

Водночас сторона захисту вважає, що це питання не має розглядатися у суді і є предметом вирішення у парламенті.

Як повідомлялось раніше, лідери Євросоюзу погодили запропоновані Нідерландами пропозиції щодо умов завершення ратифікації у країні Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Для завершення ратифікації документ має бути підтриманий Нижньою та Верхньою палатами парламенту Нідерландів.

6 квітня у Нідерландах пройшов консультативний референдум щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Згідно із офіційними результатами, "проти" ратифікації угоди Нідерландами проголосувало 61% виборців (2 млн 509 тис. 395 виборців). "За" проголосувало 38, 21% виборців (1 млн 571 тис. 874 виборці). Явка становила 32,28%.

Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ