Дрогобицька міська влада готова формувати бюджет за цільовим принципом
Слухай онлайн
Політика

Дрогобицька міська влада готова формувати бюджет за цільовим принципом

Дрогобицька міська влада позитивно сприймає формування бюджету за цільовим принципом і готова відмовитися від традиційного методу бюджетотворення. Про це у коментарі «Гал-info» зазначив начальник фінансового управління Дрогобицької міської ради Ігор Пудлик.

 Нагадаємо, що Дрогобич — єдине місто Львівщини, що цього року співпрацює з проектом USAID „Реформа місцевих бюджетів в Україні”. Ця співпраця передбачає розробку бюджету за цільовим принципом паралельно до формування міського бюджету традиційними методами.
 Цільовий принцип бюджету різниться від традиційного також значним рівнем громадського обговорення на всіх стадіях формування бюджету, а також звітністю перед громадськістю за виконання всіх його статей. Так званий цільовий бюджет на цьому етапі не має законодавчих норм для самостійного існування і поки що існуватиме лише для предметного порівняння із традиційним. В перспективі — перехід на цільовий метод формування бюджету із законодавчим затвердженням процедури.
 Сьогодні, 26 липня, у Брюховичах відбувається регіональна зустріч керівників 15 українських міст, які впроваджують новітні практики у формуванні місцевого бюджету із застосуванням програми цільового методу бюджетування. Учасники зустрічі розпочали обговорення переваг програми цільового методу, основними складовими котрого є перспективи планування, управління орієнтоване на результат, прозорість формування бюджету та відповідальність перед громадськістю.
 Програма USAID „Реформа місцевих бюджетів в Україні” фінансується агентством США з міжнародного розвитку і має на меті підвищити прозорість, ефективність та підзвітність громадянам місцевих бюджетів України. Під час реалізації проекту планується покращити управління місцевими бюджетами щонайменше у 140 містах України.
   


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...