Слухай онлайн
Здоров'я

Чому варто дякувати: наукові підтвердження про користь вдячності

У періоди активної політичної боротьби, чисельних негативних новин і зростаючої агресії в соціальних мережах важливо не давати викинути з нашого інформаційного простору важливе. Наприклад, звичку дякувати. Про це сьогодні, 6 липня, написала на своїй сторінці у Фейсбук в.о міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Суспільство, в якому культивується вдячність, є більш толерантним та відкритим. Дякувати за допомогу, за спільну роботу чи навіть за те, що важлива для вас людина просто поруч — здорова звичка. Подяка — зовсім не прояв слабкості.

Розвивати культуру вдячності важливо як у суспільстві загалом, так і в кожній окремій команді, установі чи організації. Дякуючи, ми демонструємо іншим, що цінуємо те, що для нас зробили, водночас заохочуємо допомогти знову.

Люди, які працюють у державних установах, втілюють зміни та вибудовують здорові процеси в країні, потребують додаткової мотивації. Ми звикли значно більше скаржитись, ніж ділитись вдячністю з працівниками державної чи комунальної сфер.

Існують навіть наукові підтвердження про користь вдячності — для спільної роботи, стосунків та психічного здоров‘я. Про це читайте у дописі нижче.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");