Слухай онлайн
Політика

Джордж Сорос: Ви маєте показати, що нова Україна відрізняється від старої

Петро Порошенко провів зустріч з Джорджем Соросом, - прес-служба Президента України.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із засновником фундації «Відкрите суспільство», міжнародним філантропом Джорджем Соросом.

Президент Порошенко подякував Джорджу Соросу за підтримку України, особливо за його заклик до міжнародної спільноти підвищити рівень підтримки нашої держави.

Петро Порошенко та Джордж Сорос обговорили міжнародні інструменти та можливості для збільшення економічної допомоги для України. При цьому Джордж Сорос наголосив на вагомій ролі Європейського Союзу та важливості пошуку додаткових інструментів з боку ЄС для допомоги Україні. При цьому Джордж Сорос зазначив, що Україні необхідно продовжувати демонструвати відданість плану реформ. "Ви маєте показати, що нова Україна відрізняється від старої", – наголосив він.

Джордж Сорос відзначив, що втілення реформ потребує фінансової допомоги. «Україна бореться для захисту не тільки себе, але і Європи. Тому Європа має допомогти Україні впровадити реформи, яких потребує країна», – наголосив він. Джордж Сорос висловив сподівання, що Україна успішно проведе необхідні зміни та позитивно оцінив перші законотворчі кроки – у галузях дерегуляції та судової реформи.

Глава держави відзначив, що створення Національного антикорупційного бюро України та проведення відкритої процедури для призначення його Голови є конкретними заходами, які здатні продемонструвати світові готовність України подолати корупцію.

Співрозмовники погодились, що Національна Рада реформ є належним майданчиком для обговорення законодавчих ініціатив та інструментів для впровадження реформ, адже це здатне залучити Президента, Уряд та громадськість до процесу реформування країни та консолідувати українське суспільство.

Петро Порошенко та Джордж Сорос домовились продовжити діалог під час Всесвітнього економічного Форуму, який пройде у Давосі в кінці січня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ