Слухай онлайн
Економіка

Екологія відкликала своє погодження на реалізацію проекту «БродАгроОйл»

Державне  управління екології та природних ресурсів у Львівській області відкликало своє погодження на реалізацію проекту АТ «БродАгроОйл» . Про це „Гал-info” повідомив начальник державного управління екології та природних ресурсів у Львівській області Богдан Матолич. Однак він не пояснив чому було відкликано походження  на реалізацію проекту.
Нагадаємо, що інвесторами АТ „БродАгроОйл” виступають чотири компанії: ComOxy L.L.C. (Texas, USA), Bortex Enterprises (California, USA), ТзОВ Арголіт (Львів, Україна) та ЗАТ „СТЕК” концерну „Енергокомплекс” (Київ, Україна).
    Планується, що підприємство матиме потужність переробки 8 млн тонн сирої нафти на рік. Сировина постачатиметься на НПЗ з близькосхідних або каспійських джерел з частковим використанням російської нафти. Загальна інвестиційна вартість проекту становитиме понад $3 млрд. Термін реалізації 1-ї черги проекту — 2,5 роки.
      При „БродАгроОйл” також створять близько 10 переробних підприємств. Зокрема це: м’ясо-консервний комбінат, овочево-сушильний консервний комбінат, комбінат з переробки зернових, цукровий завод, пивзавод, підприємство з виробництва води-соків, молокозавод, тепличне господарство, виробництво біо-палива, комбікормовий завод. Це дозволить створити понад 30 тисяч нових робочих місць.
      30% об’єктів „БродАгроОйл” будуть розташовані на території Рівненської області. На території Рівненської області (Радивилівський район) будуть розміщені харчопереробні підприємства і, швидше за все, робітниче містечко, а також з території Рівненщини тягнутимуть водозабір.
      Наразі проект перебуває на погодженні Кабміну.
    
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");