Слухай онлайн
Політика

Етапування Тимошенко в колонію буде оскаржене

Захист екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко заявив, що оскаржить її етапування до Качанівської виправну колонію № 54 у Харкові.

"Оскарження переводу готується, і воно буде подане сьогодні або завтра протягом дня. Це буде або адміністративний позов, або заява про невиконання постанови Шевченківського суду, яка чітко визначає, що Тимошенко повинна утримуватися у Київському СІЗО, тобто на Лук'янівці", - заявив Сергій Власенко.

Адвокат вважає,що Тимошенко перевели в колонію, щоб "відрізати її від людей, від підтримки, від журналістів".

Власенко також повідомив, що на даний момент готуються документи про надання Євгенії Тимошенко повноважень захисника, щоб вона могла відвідувати матір. "Я думаю, що можливо сьогодні або завтра Євгенія зможе потрапити до Юлії Володимирівни", -додав він.

У свою чергу народний депутат Сергій Пашинський після зустрічі з начальником колонії Іваном Первушкіним наголосив на належних умовах утримання ув'язнених у Качанівській виправній колонії № 54.

Начальник колонії показав народним депутатам умови утримання ув'язнених у колонії. Бютівець додав, що Тимошенко все ще перебуває на ділянці тимчасового СІЗО колонії.

Нагадаємо, що 30грудня Тимошенко була етапована з Київського СІЗО у Качанівську жіночу колонію№ 54 у Харкові. За даними Державної пенітенціарної служби, направлення Тимошенко в колонію було здійснене у зв'язку з набранням чинності вироку, винесеного Печерським райсудом.

korrespondent.net

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ